Kurumsal

Timtaş Jeneratör 1970 yılında Fahrettin Yücel tarafından Bursa'da kurulan 1979 yılında Anonim Şirlketi statüsüne kavuşmasıyla beraber alternatör ve jeneratör üretiminde ve ticaretinde kentin güvenilen, bilinen kaynaklarından biri olmayı başarmıştır. Bursa jeneratör firmaları arasına girdiği günden beri önce müşteri memnuniyeti diyerek daima kaliteden öden vermeden çalışan firmamız, uluslararası standartlarda çalışmalara imzasını atmıştır. Timtaş Jeneratör; kiralik jeneratörler, imalat, satış servis, mobil jeneratör kiralama, 2. el jeneratör alım satım, her güçte jeneratör imalati, jeneratör servis konularında Bursa'nın öncü jeneratör firmasıdır.

 

5KVA’dan 110 KVA’ya kadar fırçasız tek rulman, çift rulmanlı alternatör imalatı ve 500 KVA’ya kadar jeneratör üretiminden oluşan bandımızda Türkiye'nin jeneratör üretimi yapılarak ürünlerin tüm ülkeye ulaştırılması sağlanmaktadır. Üretimimizde 10 KVA’ya kadar monofaze daha sonraki güçlerde ise trifaze alternatör yapılmaktadır. 40 yıllık tecrübemiz ve sahip olduğumuz güçlü pazar payımız ile uluslararası standartlarda imalatını yaptırdığımız ürünlerin uygun fiyatlarla kiralama ve satışı tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

 

Tasarımı ve üretimi Timtaş Jeneratör tarafından gerçekleştirilen ürünlerimile enerji akışı olmayan bölgelere, kesinti riskini göze almak istemeyen noktalara sürekli ve güvenilir  güç kaynakları olan jeneratörler ulaştırılmaktadır. %100 yerli üretimin gücü ile Türkiye'nin dört bir yanına dağılan jeneratörlerimizde 2 yıl garantili olarak satış sonrası desteğimizi de sürdürmekteyiz. Bursa jeneratör kiralama, servis, bakım ve imalatı hakkında uzman ekibimiz, eğitimi ve tecrübesiyle tüm müşterilerimize detaylı bir hizmet vermektedir.