Bursa Jeneratör Servisi

50 yıllık tecrübesi ve kalitesi ile Bursa jeneratör firmaları arasında hizmet veren Timtaş Jeneratör, kesintisiz enerjiye kırsal alanlardan alışveriş merkezlerine hastanelerden villalara, site apartmanlardan tavuk çiftliklerine kadar aklınıza gelen her alanda ulaşılabilmesi konusunda hizmet vermektedir.

 

Teknolojiyi ve yenilikleri yıllar boyunca yakından takip eden firmamız, Bursa jeneratör kiralama hizmetinde daima yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemiştir. % 100 yerli üretim olarak imal ettiğimiz jeneratör ve alternatörlerde kaliteli uzun ömürlü kullanım ve kolay ulaşılabilir yedek parça servisimiz ile tercih edilirliğimiz her yıl katlanarak artmıştır. Uluslararası standartlarda yapılan üretimimizde tüm bantlarda yüksek kalite malzemeler kullanılmaktadır.

 

Bursa jeneratör servis için özel olarak kurulan teknik ekibimiz tüm çalışmaları titizlikle gerçekleştirerek sınırsız enerji kaynağınızın sorunsuz olarak uzun yıllar boyunca kullanılmasını sağlar. Jeneratör bakım, tamir, onarım ve yedek parça servisleri ile hizmet veren ekibimizin tamamı tecrübe ve alanında eğitim almış kişilerde oluşur. Profesyonel bir jeneratör üretici firmasından aynı kalitede bir servis hizmeti almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Görseller